Засідання педагогічної спільноти вчителів інформатики Інгулецького району м. Кривого Рогу
- Вікторія Шпітко
- 28 серп. 2024 р.
- Читати 2 хв
Тема. Інформатична освіта Нової української школи: акценти 2024-2025 н.р.
1. Особливості навчання інформатики у 2024-2025 навчальному році. Оновлений зміст модельних програм для 7 класів та особливості його реалізації на засадах компетентнісного підходу. Підсумки викладання інформатики в 5-6 класі. Поради щодо оцінювання здобувачів освіти в 5-6-7 класах. Обговорення методичних рекомендацій та оцінювання навчальних досягнень.
2. Олімпіади, конкурси та турніри з інформатики та інформаційних технологій, комп’ютерної грамотності, конкурси наукових робіт МАН.
3. Аналіз роботи районного методичного об’єднання учителів інформатики за 2023-2024 н.р.
4. Командна гра для тих, хто хоче навчитися розпізнавати ворожі впливи та російські фейки. Розвивати критичне мислення - цікаво, весело та корисно, якщо це робити через гру. Цей важливо для вчителів, здобувачів освіти та усім, хто шукає нові способи для поширення медіаграмотності.
Місія кожної гри “Врятувати Єнота з інформаційного полону!” Кожне завдання розроблене на основі фейків та маніпуляцій, які поширювалися в Україні і не тільки.
Провела гру вчитель Криворізької гімназії №114 Офіцинська Ірина Володимирівна.
Рекомендації районної серпневої наради вчителів інформатики Інгулецького району м.Кривого Рогу у 2024-2025 навчальному році
1. Дотримуватися заходів безпеки та протиепідеміологічних заходів.
2. Дотримуватися методичних рекомендацій щодо викладання інформатики у 2-11 класах.
3. Дотримуватися концептуальних принципів викладання в НУШ.
4. Надавати перевагу сучасним засобам навчання, використанню передових засобів і технологій інформаційного суспільства, сприяти формуванню і розвитку у навчальних закладах хмаро-орієнтованого інформаційно-освітнього середовища.
5. Знайомити здобувачів освіти з використанням штучного інтелекту, наголошувати на ризиках, правилах безпеки та правових нормах щодо штучного інтелекту.
6. Передбачити необхідні зміни в навчально-календарних планах із врахуванням оновлених підходів НУШ до навчання і виховання здобувачів освіти.
7. Постійно підвищувати власну кваліфікацію.
8. Використовувати проєктні підходи та технології продуктивного навчання з метою стимулювання креативності здобувачів освіти.
9. Розвивати інтерес здобувачів освіти до науково-дослідницької та експериментальної роботи.
10. Продовжувати роботу щодо збільшення інтересу та мотивації здобувачів освіти, популяризувати та проводити у навчальних закладах конкурси, турніри, інтелектуальні змагання та ігри.
11. Продовжити роботу з підготовки здобувачів освіти до конкурсів та олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.
Comentarios