Інформатична освіта НУШ: акценти 2023-2024 н.р.
- Вікторія Шпітко
- 7 вер. 2023 р.
- Читати 2 хв
Шановні колеги, розпочався 2023-2024 навчальний рік!
Продовжуємо виховувати та навчати маленьких українців, бо за ними майбутнє!
Бажаємо вам терпіння в роботі, мудрості, педагогічних досягнень, віри в краще! Мирного неба та безпечного життя! Успіху! І нехай все задумане вам вдається!
1. Ознайомимося з найважливішими питання щодо організації навчального процесу та викладання інформатики.
У 2023-2024 навчальному році вивчення інформатики у основній і старшій школі закладів загальної середньої освіти здійснюватиметься за типовими освітніми та навчальними програмами, що розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України:
Основна школа (7-9 класи):
Старша школа (10-11 клас):
Також використовуйте в роботі:
2. 5-6 класи Нової української школи мають оновлену навчальну програму.
На основі модельної програми вчитель створює навчальну програму (допустимо до 20% вносити зміни) та календарно-тематичне планування (обов'язково слід описати очікувані результати). Обираєте відповідний підручник до модельної програми.
Рекомендуємо ресурси:
Матеріали до підручника автор Й.Ривкінд ,
Матеріали до підручника автор О.Коршунова
4. Увага! «Практичних робіт», «Контрольних робіт» як обов’язкового виду діяльності здобувача освіти немає.
Пам’ятаємо: на першому уроці кожного семестру проводимо первинний інструктаж учнів з безпеки життєдіяльності з фіксацією в спеціальному журналі. Здобувачі освіти 9-11 класів прослуханий інструктаж засвідчують підписом. В умовах дистанційного навчання замість їх підпису пишемо "онлайн".
Організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в кабінеті інформатики здійснюється відповідно до Санітарного регламента.
Наказом МОЗ від 01.08.2022 р. №1371 внесено зміни до санітарного регламенту МОЗ для шкіл.
5. Залучаємо здобувачів освіти до участі в олімпіадах, конкурсах та турнірах з інформатики та інформаційних технологій, комп’ютерної грамотності. Детальніше про конкурси.
Комментарии